Kompleksowe i profesjonalne wsparcie
dla każdego Klienta

Od fundamentów aż po dach.

Firma CZAJKA istnieje od 1989 roku. Początkowo zajmowała się usługami dekarsko-blacharskimi. W latach 1991-1992 firma zaczęła się przekształcać z działalności usługowej w handlową. Podpisano szereg umów handlowych np. BRAAS (obecnie Monier Braas Sp. z o.o.), BTS Dachkoramik (obecnie Koramic), Roben Ceramika Budowlana, Velux. Początki działalności handlowej skierowane były na pokrycia dachowe, co wiązało się ze zdobytymi wcześniej doświadczeniami z działalności usługowej.

Dziś zajmujemy się dostarczeniem materiałów budowlanych, od fundamentów aż po dach. Rozszerzamy także ofertę materiałów wykończeniowych, priorytetem są jednak ciągle dachy. Poza wcześniej wymienionymi w ofercie posiadamy bogatą ofertę firmy Creaton, Wienerberger, Bogener Dachziegel i Icopal. Naszymi głównymi partnerami, jeżeli chodzi o materiały ścienne są Wienerberger, Roben Ceramika Budowlana, Cerpol, H+H.

Naszą ofertę uzupełnia działalność usługowa w zakresie montażu i serwisu akcesorii do okien dachowych - rolet zewnętrznych, wewnętrznych, żaluzji oraz markiz.

Obecnie swoją działalność prowadzimy w trzech oddziałach: Koźmin Wlkp., Jarocin i Pleszew, w którym prowadzimy skład fabryczny firmy Koramic. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowników mogących poradzić, co do wyboru odpowiednich materiałów. Mamy także duże stany magazynowe oferowanych materiałów, co skraca czas dostawy na budowy oraz specjalistyczne samochody do transportu i rozładunku zakupionych towarów. Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny oferowanych towarów. Mamy też nadzieję, że przy wyborze dostawcy na swoją budowę wezmą nas Państwo pod uwagę.

Oferujemy produkty
renomowanych marek

© Wojciech Czajka - Wszelkie prawa zastrzeżone